Американська індустрія відновлюваної енергетики призупинила свою діяльність через пандемію коронавірусу. Це затягнуло будівництво нових об’єктів та вивело з ринку тисячі кваліфікованих робітників.

Про це повідомляє Associated Press.

Наприклад, у Каліфорнії місцеві організації, що видають дозволи на нові роботи, тимчасово закрилися. А ось у Нью-Йорку та Нью-Джерсі припинили встановлення понад 400 сонячних систем, побоюючись за безпеку своїх працівників.

Зазначають, що пандемія уповільнює перехід до чистої енергії, яка й так не відбувається досить швидко і не здатна зупинити зміну клімату.

«Промисловість перебувала на величезному підйомі аж до останнього місяця-двох. Цей поворот подій приголомшливий, складно зрозуміти, як ми вийдемо з цієї проблеми», — заявив Том Кірнан, генеральний директор Американської вітроенергетичної асоціації.

Кількість нових сонячних установок по всьому світу впаде на 17%, а виробництво вітряних турбін — до 20%, вважають у консалтинговій компанії Wood Mackenzie.

Додають, що викопні види палива, такі як природний газ і вугілля, залишаться провідними джерелами енергії в більшості країн, а ядерна енергетика зміцнить свою присутність в США.

Станом на ранок 4 травня у світі з початку пандемії коронавірусу зафіксували 3 млн 566 тисяч 330 інфікованих, з них 248 286 пацієнтів померли, а 1 млн 154 тисяча 72 — одужали. Інфікованими на сьогодні залишаються 2 млн 163 тисячі 972 людей.

За кількістю інфікованих та померлих від коронавірусу лідирують США. Там коронавірус підтвердили у 1 188 122 людей, з яких 68 598 померли та 178 263 — одужали. Інфікованими там залишаються понад 941 тисяча громадян.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: