Частина території Луганщини, підконтрольної Україні, опинилася без електропостачання через негоду.

Частина території Луганщини, підконтрольної Україні, опинилася без електропостачання через негоду.

Станом на 19:00 22 липня було знеструмлено 44 підстанції, а загалом без світла опинилися 3544 споживачі в 5 населених пунктах.

Про це повідомляє ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання»  у  Facebook.

«В місті Сєвєродонецьк та прилеглій Пурдівці без електроенергії опинилися 2010 абонентів. На території обслуговування Попаснянського РЕМ без світла перебували 771 абонент в місті Гірськ та 303 абоненти в населеному пункті Катеринівка. На території обслуговування Щастинського РЕМ без світла опинилися 460 споживачів в селі Сотенне», — йдеться у повідомленні.

Також об'єднання інформує, що аварійні відключення електроенергії на підконтрольній частині Луганської області відбуваються майже щодня.

За словами енергетиків, проведення відновлювальних робіт ускладнюється через «півторарічну господарську кризу в Луганському енергетичному об’єднанні, що викликана відсутністю коштів, палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад».

Нагадаємо, 14 липня у селищі Тошківка Луганської області через грозу знеструмило шахту — майже 90 гірників опинилися заблокованими під землею

Поділитись: