Світ

Через обвал мосту в Генуї заблоковано автошлях із Франції та низки італійських міст — очевидець

14 серпня, 2018 19:21
Світ/Через обвал мосту в Генуї заблоковано автошлях із Франції та низки італійських міст — очевидець
Зберегти
Вигляд
У зв’язку з обваленням мосту в італійській Генуї заблокований автомобільний шлях у місто, дістатися з Франції та низки італійських міст можливо лише потягом.

У зв’язку з обваленням мосту в італійській Генуї заблокований автомобільний шлях у місто, дістатися з Франції та низки італійських міст можливо лише потягом.

Про це Громадському повідомив італієць Давіде Ріцці, який перебував у Генуї в гостях у друзів в момент інциденту.

«Я побачив новину сьогодні вранці, коли був в гостях у друзів у центрі міста. Була дуже сильна гроза з блискавками. Дехто навіть каже, що міст обвалився через удар блискавки. Потім я поїхав на вокзал — усе місто було заблоковане. Через негоду скасували багато потягів. Люди всі налякані, схвильовані. Багато машин швидкої, які їздили туди-сюди», — розповів він.

Ріцці також наголосив, що обвалення мосту перекрило автомобільний шлях до міста.

«Та автострада дуже важлива, бо вона з’єднує Геную з Францією, а також із містами Турин та Мілан. Тож тепер дістатися звідти до Генуї на авто неможливо, хіба потягом. Це серйозна проблема», — пояснив він.

Нагадаємо, у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль.

За останніми даними, внаслідок інциденту загинули щонайменше 30 людей.

У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. Причини падіння невідомі.

Консул України в Мілані підтримує оперативний контакт з поліцією Італії та перевіряє, чи є серед постраждалих та загиблих українці.

Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за експлуатацію мосту.

Пов`язані новини