Життя

Через підрив на Донеччині зійшли з рейок 14 вагонів потяга

Життя/Через підрив на Донеччині зійшли з рейок 14 вагонів потяга
Зберегти
Вигляд

14 вагонів вантажного поїзда зійшли з рейок 22 червня через підрив невідомими залізниці в Донецькій області. Про це йдеться в повідомленні Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця".

За інформацією відомства, в 15:35 на ділянці "Іловайськ - Кутейникове" невстановлені особи вчинили підрив шляху. У момент вибуху на перегоні знаходився потяг з вантажем. В результаті вибуху зійшли з рейок 14 вагонів. За оперативною інформацією, локомотивна бригада не постраждала, втрати вантажу немає. Обставини інциденту з'ясовуються, сповіщені всі причетні служби.

У зв'язку з подією, змінено маршрут прямування пасажирських поїздів по станціях "Харків", "Куп'янськ", "Тополі" і "Валуйки": № 390/389 "Мінськ - Анапа", № 46/45 "Мінськ - Мінеральні Води", № 302/301 "Мінськ - Адлер".

Пасажирські поїзди № 26/25 "Київ - Кисловодськ" та № 18/17 "Київ - Адлер" проїдуть через станції "Синельникове", "Павлоград 1", "Лозова", "Харків-Пасажирський", "Куп'янськ", "Тополі" і "Валуйки".

Також о 15:55 на перегоні "Іловайськ - Моспине" Донецької залізниці був зафіксований ще один випадок підриву шляху невстановленими особами. За оперативною інформацією, в момент вибуху на шляху знаходився тепловоз, рухомий склад не пошкоджений, локомотивна бригада не постраждала. Внаслідок вибуху пошкоджено 3 залізобетонні шпали, зламані рейки.

На даний момент на ділянці здійснюються відновлювальні роботи, обставини інциденту з'ясовуються. "Укрзалізниця" зазначає, що рух в будь-якому випадку буде відновлено і залізничні перевезення будуть забезпечуватися в повному обсязі.

Пов`язані новини