Миколаїв перестав приймати сміття зі Львова через протести місцевих жителів. Про це сказано у повідомленні прес-служби Миколаївської міськради.

«У зв'язку зі штучно організованим скандалом на сьогодні підвезення ТПВ зі Львова тимчасово припинений. У п'ятницю, 16 вересня, відбудеться позачергова сесія міської ради, присвячена даному питанню», — сказано у повідомленні.

Вказується, що міський голова планує звернутися до депутатів і «нагадати їм, наскільки важливо для регіонів України допомагати один одному не тільки на словах, а й на ділі».

Водночас зазначається, що під час прес-конференції під стінами міськвиконкому зібралося близько сотні миколаївців, голосно протестують проти прийому львівського сміття.

Раніше, 12 вересня, міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич підписав розпорядження, що місто тимчасово прийматиме сміття зі Львівського сміттєзвалища.

Нагадаємо, 30 травня трьох співробітників Держслужби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям на звалищі біля Львова під час сильної пожежі. Усі вони загинули.

10 червня голова ДСНС Микола Чечоткін доповів президентові про повну ліквідацію пожежі на сміттєзвалищі під Львовом.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile