У Сполучених Штатах всі регіони охопив сильний шторм зі снігом. Через це скасували близько 1600 авіарейсів, перекрили дороги основних автомагістралей та частково закрили школи.

Про це повідомили в Associated press.

Через бурю у штатах Колорадо та Вайомінґ авіакомпанії скасували близько 1600 рейсів напередодні Дня подяки. За 20 годин там випало до 30 дюймів снігу.

Понад тисяча людей були змушені ночувати в аеропорту Денвера через скасовані рейси. Прессекретар аеропорту Алекс Рентерія зазначив, що робітники роздавали ковдри, пелюшки та зубні щітки людям, які ночували у Денвері.

У деяких районах перекрили дороги основних автомагістралей. У штаті Небраска закрили школи.

У Службі погоди повідомили, що сніги мають розсіятися пізно у п’ятницю, але дорожній рух буде небезпечними до суботи.

Як прогнозують у США, до штатів Каліфорнії, Орегону і Невади наближається ще один шторм з Тихого океану, зі швидкістю вітру 120 км/год. Висота хвиль може сягати до 35 футів (11 метрів).

Національна метеослужба попередила, що сильні вітри можуть пошкодити лінії електропередач, зірвати гілки з дерев і призвести до заметів, що створить труднощі для руху автомобілів.

Нагадаємо, 7 жовтня 2019-го у Києві пішов короткочасний сніг. Він став першим у цьому сезоні. Температура повітря зранку 7 жовтня становила 0 градусів.

Поділитись: