Життя

Через спеку та задимленість влада Києва призупиняє навчання у школах

Життя/Через спеку та задимленість влада Києва призупиняє навчання у школах
Зберегти
Вигляд

У зв’язку із аномальною спекою та задимленістю влада Києва рекомендує столичним школам призупинити навчально-виховний процес. Окрім того, киянам сьогодні, 3 вересня, радять не вести дітей до школи та дитсадків.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Київської міської держадміністрації.

Зазначається, що 3 вересня у школах навчальний день буде скорочений, а 4 вересня навчальний процес буде призупинено взагалі.

«У зв’язку з розповсюдження на території Києва продуктів горіння пожеж, що виникли у 30-кілометровій зоні в Київській області, а також через високу температуру повітря, комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при КМДА прийнято рішення рекомендувати призупинити навчальний процес у столичних школах», – ідеться в повідомлення.

«Тим не менш, у всіх навчальних закладах будуть створені чергові групи для тих дітей, яких не буде можливості залишити вдома. Вони будуть знаходитися в приміщенні, і не будуть виходити на вулицю», - зазначила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Крім того, міська влада наполягає на необхідності дотримуватися рекомендацій Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА: закривати вікна, здійснювати провітрювання приміщень у вечірній і нічний час, обмежити прогулянки дітей, а в разі необхідності - використовувати вологі пов'язки для захисту органів дихання.

Міська влада також обмежує в’їзд великовантажного транспорту в столицю. Крім того, власників автотранспорту просять за можливості не користуватися приватними авто.

hromadske.tv

Пов`язані новини