Понад 75 військовослужбовців притягнули до відповідальності через вибухи на складах боєприпасів за останні 3 роки. Про це міністр оборони Степан Полторак повідомив в інтерв'ю «5 каналу».

«Після тих подій, які відбувалися у нас, починаючи з Сватового, ми багато чого змінили. І до відповідальності притягували. Я притягнув 75 людей до відповідальності, зокрема — понад 20 генералів», — заявив міністр.

За його словами, після звільнень і розслідувань, окрім нестачі коштів для охорони складів, з'явилася проблема нестачі кадрів, які б погодилися взяти на себе відповідальність.

«Це призвело до іншої проблеми — зараз ніхто не хоче займати ці посади. Чому? Тому що немає хорошого фінансового ресурсу. При сучасних умовах забезпечити надійну охорону бази арсеналу дуже важко», — додав міністр.

Він наголосив, що станом на 2014 рік більшість арсеналів мала бути закрита через проблеми з фінансуванням, а відновлення їх усіх — «це шалені гроші».

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: