Пошкоджений будинок внаслідок вибухів на складах боєприпасів поблизу міста Ічня, Чернігівська область, 9 жовтня 2018 року
Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO
На арсеналі боєприпасів на Чернігівщині збільшилась кількість вибухів. У Міністерстві оборони заявили, що це сталось через посилення вітру, що призвело до тління пожежі.

«У зв’язку із посиленням вітру спостерігається роздування осередків тління на технічній території, внаслідок чого дещо зросла інтенсивність вибухів залишків боєприпасів, розкиданих на території арсеналу», — зазначають у Міноборони станом на 16:30.

Також вказують, що на території продовжують працювати пожежна техніка. Авіація вже 14 разів скидала воду на осередки тління.

Розміновує територію нині 15 спеціальних груп.

Нагадаємо, вночі 9 жовтня стало відомо про вибухи на території складу боєприпасів поблизу селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області.

Генеральний штаб ЗСУ заявив про відсутність постраждалих і поранених унаслідок вибухів на складі боєприпасів поблизу селища Дружба Чернігівської області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ На Чернігівщині евакуювали понад 12 тисяч людей через вибухи на складі боєприпасів: що відомо

СБУ назвала три версії пожежі на складі боєприпасів. Основна з них — вчинення диверсії з проникненням на територію складів диверсійної групи, друга — порушення правил пожежної безпеки чи зберігання боєприпасів і третя — навмисний підпал чи підрив з метою приховування нестачі бойових припасів

Генпрокурор заявив, що після допиту військовослужбовців, які проходять свідками у справі щодо пожежі на складі боєприпасів на Чернігівщині, версія про можливу недбалість відпала.

Поділитись: