УКРАЇНА

У Балаклії пошкоджено 345 будинків через вибухи на арсеналі

28 квітня, 2017 01:07
УКРАЇНА/У Балаклії пошкоджено 345 будинків через вибухи на арсеналі
Зберегти
Вигляд
Внаслідок вибухів на військовому складі у Балаклії Харківської області пошкоджено 117 багатоквартирних та 288 приватних будинків.

Внаслідок вибухів на військовому складі у Балаклії Харківської області пошкоджено 117 багатоквартирних та 288 приватних будинків.

Про це повідомив голова Балаклійської РДА Степан Масельський, передає прес-служба Харківської облдержадміністрації.

«Внаслідок надзвичайної ситуації було зруйновано і пошкоджено 392 об'єкти. У багатоквартирному житловому фонді пошкоджено 117 будинків, з яких 4 підлягають знесенню. У приватному секторі найбільше пошкоджено 228 будинків, 2 зруйновано. Пошкоджено 14 об'єктів соціальної сфери, з них 8 навчальних закладів, 4 заклади культури, 1 заклад охорони здоров'я та 1 установа спорту», — сказав Масельський.

Він також зазначив, що для відновлення пошкоджених будівель виділено 100 млн грн з державного бюджету, 10 — з обласного, 2 — з районного.

У свою чергу в ДСНС повідомили, що у 100-метровій зоні арсеналу 31 га території розчищені від вибухових предметів. Залишилось 15 га — це найбільш важкодоступні місця (лісосмуги та болотиста місцевість).

До 18 травня роботи з розчищення територій від вибухівки мають завершитися.

Раніше повідомлялось, що мешканцям Балаклії відшкодують кошти за зруйноване житло.

Нагадаємо, що у Балаклії Харківської області близько третьої години ночі 23 березня сталась пожежа, що призвела до вибухів на складі боєприпасів. Повітряний простір над місцем події був закритий. Радіус евакуації становив 10 км.  

26 березня у Балаклії завершили розмінування. Також повідомлялося, що райрада Балаклії виділила 2 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів на складах.

Слідство вважає, що диверсія на території арсеналу в місті Балаклія Харківської області була здійснена за допомогою безпілотних літальних апаратів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балаклія повертається до життя

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини