Життя

Через закриття КПП в Майорську, у Волновасі утворилися кілометрові черги

Життя/Через закриття КПП в Майорську, у Волновасі утворилися кілометрові черги
Зберегти
Вигляд

Через закриття для проїзду українського контрольно-пропускного пункту в Майорську (артемівський напрямок) на КПП у Волновасі утворилася черга з автомобілів на декілька кілометрів. У черзі – люди, які хочуть перетнути лінію розмежування з боку Донецька на контрольовані українською владою території.

Про це повідомили журналісти, які працюють на місці.

Таким чином, прикордонники на КПП у Волновасі здійснюють перевірку удвічі більшого потоку транспортних засобів, ніж зазвичай, що призводить до повільного просування черги. 

Громадяни в черзі обурені ситуацією – на вулиці спекотно, немає можливості придбати питну воду або їжу. Люди живим ланцюгом перекривають дорогу тим, хто, відповідно до порядку перетину лінії розмежування, має право на проїзд поза чергою – батькам з дітьми віком до одного року, вагітним жінкам тощо.

Також слід зазначити, що це КПП заборонено перетинати пішки. Люди, які не мають власного транспорту, змушені проситися до когось в машину (часто за гроші), щоб переїхати на інший бік. Нагадаємо, що в червні 2015 року було заборонено перетинати лінію розмежування для рейсових пасажирських автобусів.

За офіційною інформацією штабу АТО в Краматорську, КПП в Майорську закритий через ремонт дороги. Проте, джерела серед військових, які базуються поблизу, повідомили Громадському, що дорогу закрито через обстріли навколишніх населених пунктів, які посилилися цими днями.

Пов`язані новини