Політика

Через зростання рейтингу Трампа знецінився долар — Deutsche Welle

Політика/Через зростання рейтингу Трампа знецінився долар — Deutsche Welle
Зберегти
Вигляд
lead

У США вперше з травня 2016 року кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп, за результатами опитувань, на один відсоток випереджає свою опонентку — демократку Гілларі Клінтон. Занепокоєння інвесторів через таку невизначеність відобразилось на валютному та фондовому ринках.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного телекомпанією ABC News та виданням Washington Post, повідомляє Deutsche Welle

Згідно з результатами опитування, рейтинг Трампа складає 46%, тоді як наміри голосувати за Клінтон висловили 45%. Опитування проведене 27-30 жовтня, у період, коли Федеральне бюро розслідувань поновило розслідування справи щодо електронного листування Клінтон в часи, коли вона була держсекретаркою США.

Повідомляється, що при цьому кількість виборців, які цілковито підтримують Клінтон, зменшилась одразу на сім відсотків порівняно з попередніми опитуваннями.

Занепокоєння інвесторів у зв'язку з невизначеністю на президентських виборах у США на тлі збільшення рейтингу Трампа відобразилось на валютному та фондовому ринках. Так, 1 травня курс долара по відношенню до євро дещо впав — до 1.1045 долара за 1 євро з 1.0960 долара за 1 євро.

«Збільшення шансів кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа на виборах вплинуло негативно на курс долара по відношенню до інших валют», — зазначив експерт Commerzbank Ульріх Лойхтманн.

Падінням також відреагували і фондові ринки США. Так, промисловий індекс Доу-Джонса у вівторок знизився на 0,4%, індекс S&P 500 просів на 0,5%, індекс Nasdaq зменшився теж на 0,5%.

Нагадаємо, 28 жовтня ФБР заявило, що вирішило поновити слідство у справі щодо електронного листування Гілларі Клінтон на посаді держсекретарки США.

Пов`язані новини