У Пакистані вранці 29 червня четверо терористів спробували проникнути в будівлю фондової біржі в місті Карачі. Унаслідок нападу загинули щонайменше семеро людей, зокрема й правоохоронці. Нападників убили під час спецоперації, яка тривала вісім хвилин.

Про це повідомляє місцеве видання Dawn.

Зазначається, що нападники мали при собі гранати, автомати АК-47, а також запаси харчів — вочевидь, планували тривалу облогу. Вони спробували проникнути в будівлю фондової біржі Пакистану, яка ретельно охороняється через свій статус.

Після отримання повідомлення про напад місцеві спецслужби спланували й здійснили операцію з усунення терористів. Вона розпочалася о 10:02 ранку, а завершилася о 10:10 — тобто тривала вісім хвилин. Уже через пів години після проведення необхідних слідчих дій фондова біржа відновила роботу.

За даними правоохоронців, нападники планували тривалу облогу в приміщенні біржі, зокрема хотіли захопити заручників. Наразі деталей про те, кого саме представляли нападники і якими були їхні вимоги, немає.

За неперевіреною інформацією, відповідальність за напад на себе взяло сепаратистське угруповання «Визвольна армія Белуджистану», у підтримці якого Пакистан звинувачує Індію.

У лікарні Карачі доправили семеро тіл і сімох поранених, додає Dawn. Серед поранених і загиблих є й правоохоронці, які забезпечували охорону будівлі.

Водночас на роботу фондової біржі напад, схоже, не вплинув.

Поділитись: