Членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також деяких делегатів Курултаю кримськотатарського народу в терміновому порядку викликають на опитування в центр з протидії екстремізму в Сімферополі, повідомив заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов.

«Членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також деяких делегатів Курултаю кримськотатарського народу в терміновому порядку викликають на опитування в центр з протидії екстремізму на вул. Декабристів в Сімферополі», – йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що силовиків цікавить обставини прийняття нещодавніх рішень Меджлісу про припинення повноважень членів Меджлісу Еміралі Аблаєва, Якубова Руслана і Айдера Аджимамбетова, а також звільнення останнього з посади заступника голови Меджлісу.

«Хочу нагадати, що після прийняття незаконного рішення про заборону діяльності Меджлісу кримськотатарського народу було опубліковано рішення Меджлісу, а у відповідності з ним видано Розпорядження голови Меджлісу кримськотатарського народу «Про введення надзвичайного режиму діяльності органів національного самоврядування кримськотатарського народу в умовах тимчасової російської окупації Криму», – додав Джелялов.

При цьому, він зазначив, що згідно з цим розпорядженням, офіційні рішення і заяви приймаються Особливою нарадою Меджлісу.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile