Група членів Європейського парламенту надіслала кольорові шнурки гравцям усіх 14 європейських команд, що беруть участь у чемпіонаті світу з футболу в Росії

Група членів Європейського парламенту надіслала кольорові шнурки гравцям усіх 14 європейських команд, що беруть участь у чемпіонаті світу з футболу в Росії.

Про це повідомляє кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

Такою ініціативою парламентарії прагнуть привернути увагу до проблем з відношенням до ЛГБТ-спільноти в Росії.

Капітан шведської команди повідомив, що не проти одягти такі шнурки на гру.

Водночас Йозвяк повідомив, що на сесії Європарламент не зміг ухвалити резолюцію, яка б закликала до дипломатичного бойкоту чемпіонату світу в Росії. Натомість парламентарі ухвалять резолюцію, яка закликає Євросоюз засудити наступ на права людини в Росії та спробу приховати їх під проведенням чемпіонату світу.

Раніше повідомлялося, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту Чемпіонату світу-2018 з футболу, що проходитиме у Росії.

Канцлерка Німеччини Меркель допустила поїздку на ЧС з футболу у Росію. 

Фінальний етап Чемпіонату світу з футболу відбудеться у Росії з 14 червня до 15 липня.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали уряди країн ЄС не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії. В Європарламенті закликали ігнорувати чемпіонат світу з футболу в РФ.

Раніше українців закликали не їхати на нього через небезпеку затримання та можливу агресію. Однак, близько 5 тисяч українців придбали квиткина ЧС-2018 у Росії.

Глава МЗС України Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Національна суспільна телекомпанія України (НСТУ) вирішила не транслювати Чемпіонат світу з футболу.

Члени королівської родини та британські міністри не поїдуть на чемпіонат світу з футболу у 2018 році у Росію через можливу причетність РФ до отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Художник з Києва намалював альтернативні плакати до ЧС з футболу у Росії

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile