Життя

Чмут: На флоті підтримують кандидатуру Воронченка на посаду голови ВМС

Життя/Чмут: На флоті підтримують кандидатуру Воронченка на посаду голови ВМС
Зберегти
Вигляд

Морський піхотинець і редактор «Українського мілітарного порталу» Тарас Чмут заявив, що моряки підтримують кандидатуру генерал-лейтенанта Ігоря Воронченка на посаду командувача ВМС. Про це Чмут повідомив в ефірі Громадського.

«Зараз звучить прізвище генерала Воронченка, колишнього командувача берегової і територіальної оборони в Криму. Його авторитет на флоті поважають, зокрема, за його дії під час анексії, під час АТО на сході України. Тобто, флот дуже позитивно сприймає його кандидатуру», – сказав морпіх.

За його словами, «є підтверджена інформація про те, що до понеділка у ВМС буде новий командувач».

«Також ми знаємо, що міністр оборони Степан Полторак повністю підтримує заміну командувача», — зазначив Чмут.

Водночас морпіх повідомив, що зараз ключове питання для українських моряків полягає у створенні нової концепції Військово-морських сил.

«Ми зараз очікуємо концепції розвитку. Це має бути документ, на основі якого ВМС будуть розвиватися. І в подальшому там має бути прописано: яка техніка, які кораблі, яка кадрова реорганізація», — пояснив Чмут.

Нагадаємо, раніше Віталій Дейнега повідомив Громадському, що президент України Петро Порошенко днями може звільнити командувача Військово-морських сил України віце-адмірала Сергія Гайдука.

Пов`язані новини