Італія визначається з урядом. Через два з половиною місяці після виборів популістські партії «Рух 5 зірок» та «Ліга» сформували коаліцію і представили кандидатури міністрів та голови кабінету. 23 травня їх має затвердити президент Серджо Маттарелла. Один з головних пунктів урядової програми — скасування санкцій проти Росії. Чи вдасться новим очільникам Італії втілити в життя цю обіцянку та чого че

Італія визначається з урядом. Через два з половиною місяці після виборів популістські партії «Рух 5 зірок» та «Ліга» сформували коаліцію і представили кандидатури міністрів та голови кабінету. 23 травня їх має затвердити президент Серджо Маттарелла. Один з головних пунктів урядової програми — скасування санкцій проти Росії. Чи вдасться новим очільникам Італії втілити в життя цю обіцянку та чого чекати Україні? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:00. Ведуча Ольга Токарюк обговорюватиме італійську політику з гостем Русланом Мінічем, координатором європейських програм «Інтерньюз-Україна».

Також в ефірі:

  • «Північному потоку-2» бути? Чому Ангела Меркель підтримує Путіна у будівництві газогону в обхід України?

  • Геть від традиційного суспільства: як ЛГБТ-активісти та борці за легалізацію марихуани змінюють Грузію. Спецрепортаж Громадського.

  • Бенкет у голодні часи. Чому Ніколас Мадуро знову переміг на виборах президента Венесуели.

  • Жінки і війна: чому без гендерної рівності не буває миру. Інтерв’ю зі спецпредставницею НАТО.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile