Правоохоронці в Уганді арештували 22-річного Джозефа Нувашабу, який намагався зайти до будівлі парламенту країни з пакунком, у якому лежала відрубана голова дитини. Про це повідомляє BBC.

Дії чоловіка розслідує департамент кримінальних розслідувань поліції Уганди. Як повідомили правоохоронці, голова належить дитині віком від п’яти до восьми років. Як повідомили BBC джерела в департаменті, напередодні в одному з міст повідомили про зникнення дитини.

Поки незрозуміло, що саме Нувашаба хотів зробити з пакунком, чому він із ним направлявся до парламенту і як до нього потрапила відрубана голова.

Група «Парламентський контроль Уганди», яка відстежує діяльність законодавчого органу, заявила, що 22-річний чоловік ніс голову дитини спікерці парламенту Ребецці Кадазі. Її офіс відмовився від коментарів у відповідь на запит Associated Press.

Жахливий ритуал

У 1990-х і на початку 2000-х років в Уганді були поширеними викрадення та вбивства дітей, зазначає BBC. Частини їхніх тіл, як вважається, використовували для магічних ритуалів. Приміром, якщо закопати голову дитини у фундамент будівлі, бізнесу в ній гарантований успіх. Точно сказати, скільки дітей стають жертвами цих ритуалів, неможливо: не існує надійної статистики.

Попри те, що Уганда підписала Африканську хартію прав людини та народів, яка прямо забороняє жертвоприношення дітей із ритуальною метою, ця практика трапляється й нині. У парламенті Уганди уже тривалий час розглядається закон, який каратиме людське жертвоприношення смертною карою, додає AP.

Поділитись: