Ветеран війни на Донбасі Владислав Грищенко з позивним «Буча», чоловік ветеранки війни на Донбасі Інни Грищенко, заявив, що слідство пропонувало йому визнати себе винним у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Наразі чоловіку інкримінують замах на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області у 2018 році.

Про це Грищенко сказав у Печерському райсуді Києва, передає «Українська правда».

«До мене прийшла особа, слідчий чи хто, і він не сказав, по якій справі він прийшов. Він тільки подав мені отакий красивий листочок, де були дуже чітко 4 фотографії. На одному був Шеремет, якого взорвали, на другому Жуков, Шаповал, журналістка і місце вибуху на Чонгарі, коли електроенергію в Крим не постачали. Мені сказали, бери одну зі справ на себе, і твоя дружина виходить», — зазначив Грищенко.

Грищенко попросив, щоб до матеріалів справи долучили відео з кабінету, де він розмовляв зі слідчим.

Раніше на питання hromadske про те, хто вперше сказав дружині Влаислава Інні Грищенко про її ймовірну причетність до справи Шеремета, вона відповіла: «Опер, який був старший під час обшуку у мене у квартирі. 5 числа цього місяця. За чоловіка вони нічого не казали». 

Зазначається, що 9 грудня Печерський райсуд продовжив терміни розслідування у справі про замах на вбивство на Івано-Франківщині до 16 лютого 2020 року. Слідчий просив продовжити терміни до 16 березня, однак суд задовольнив його клопотання лише частково.

Нагадаємо, 6 листопада Печерський суд взяв під варту на 60 діб Інну Грищенко. Жінці інкримінують співучасть у замаху на вбивство бізнесмена в Івано-Франківській області у 2018 році. Сама Інна Грищенко відкидає звинувачення щодо причетності до злочину.

Наприкінці вересня правоохоронці затримали чоловіка Інни Владислава Грищенка з позивним «Буча», теж ветерана війни на Донбасі. За версією слідства, чоловік вступив у змову з групою осіб і мав ліквідувати бізнесмена шляхом підриву. 

Поділитись: