Франческо Амато, який вдень 5 листопада захопив 5 заручників у поштовому відділенні італійського міста Реджо-нель-Емілія, здався поліції через 7 годин.

Чоловік тримав працівників поштовного відділення та директора упродовж приблизно семи годин.

Зазначають, що ніхто із заручників не постраждав.

Франческо Амато дозволив заручникам користуватися мобільними телефонами, а також випустив з відділення 54-річну Анналісу Калуцці, яка від страху втратила свідомість.

Зранку 5 листопада озброєний чоловік захопив заручників у поштовому відділенні. Перед захопленням заручників він випустив з відділення усіх клієнтів, у приміщенні залишися п'ятеро працівників.

Чоловік вимагав зустрітися з міністром внутрішніх справ Маттео Сальвіні.

Франческо Амато є фігурантом справи калабрійської мафії «Ндрангета», якого засудили до 19 років позбавлення волі. Чоловік упродовж тижня переховувався від поліції. У межах цієї справи засуджені ще 119 людей.

«Ндрангета» — це велике італійське злочинне угруповання, яке базується в Калабрії — найбіднішій провінції Італії. Її називають однією з наймогутніших злочинних організацій у світі.

«Ндрангета» займається як торгівлею наркотиками, нелегальним рухом капіталу, так і працює в межах закону — займається будівництвом, торгівлею, ресторанним бізнесом.

Поділитись: