Повідомляється, що нападник має єгипетське походження. Він прибув до Франції як турист місяць тому.

У столиці Франції чоловік, озброєний мачете, із вигуком «Аллаху Акбар!» намагався вдертися до Лувру, але охорона відбила напад. Один з охоронців випустив три кулі в чоловіка, коли той спробував атакувати його колег, повідомляє BBC.

Наразі чоловік знаходиться у лікарні у важкому стані.

У його торбі не знайшли вогнепальної зброї чи вибухівки, проте в місті було посилено охорону для запобігання можливим терактам. Зазначається, що під час нападу в Луврі були сотні відвідувачів.

За даними французької влади, нападник походив з Єгипту. Вважається, що він прибув до Парижу з Дубаї за туристичною візою місяць тому.

За даними прокуратури, чоловік не мав документів, але дані з його мобільного телефону говорять про те, що він прибув до Парижу 26 січня.

Наразі поліція намагається встановити організацію невдалого нападу.

За повідомленням The Independent, чоловіку 29 років і його звуть Абдулла Реда аль-Гамані. Як зазначає видання, цю інформацію підтвердив міністр внутрішніх справ Єгипту.

Ситуацію також прокоментував президент США Дональд Трамп, вбачивши у нападнику радикального ісламіста.

«Новий радикальний ісламіст, терорист атакував музей Лувр у Парижі. Туристи були замкнені. Франція знову на межі. Розумнішайте, США», — написав він.

Поділитись: