Водій таксі Мохіуссанат Чоудрі, який у серпні 2017 року з мечем напав на поліцейських біля Букінгемського палацу, заявив, що він розізлився після того, як подивився випуск новин англомовної версії російського пропагандистського телеканалу Russia Today.

Як повідомляє NBC News, Чоудрі розповів під час засідання Центрального кримінального суду Англії та Уельсу, що подивився на телефоні сюжет RT про бомбардування Саудівською Аравією мирних мешканців у Ємені.

«Я побачив, що було скинуто ще більше бомб. Мене вразило, що одну з бомб скинули на весілля — і потім були ще удари, щоб не залишилося тих, хто вижив», — сказав він.

Чоловік наголосив, що Велика Британія вчиняє військовий злочин, бо продає Саудівській Аравії боєприпаси.

«Я сплачую податки, а ці хлопці (влада Великої Британії — ред.) представляють нас. Рішення, які вони ухвалюють — це рішення від нашого імені. Ці люди — невинні люди, чому їх вбивають? Я відчуваю, що також маю стосунок до цього», — зазначив Чоудрі.

Він пояснив, що «захотів померти» після перегляду цього сюжету і вирішив, що «потрібно щось зробити». У підсумку він вирішив, що може висловити протест, якщо помре від рук представників британської влади, тому і поїхав до Букінгемського палацу.

Чоудрі напав на правоохоронців 25 серпня 2017 року, внаслідок нападу постраждали двоє поліцейських. Згодом Чоудрі затримали.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile