Патрульні Закарпаття зупинили чоловіка з явними ознаками сп’яніння, який ледь не спричинив ДТП. Свій стан він пояснив коронавірусом.

Про це повідомляє Патрульна поліція регіону.

Інцидент стався удень 23 березня на трасі Київ-Чоп неподалік селища міського типу Чинадієво.

Чоловік на автомобілі ВАЗ виїхав на зустрічну смугу для обгону й ледь не спричинив ДТП, бо назустріч рухалося декілька машин, зокрема авто патрульних.

Правоохоронці розвернулися та наздогнали чоловіка. Той мав ознаки сп’яніння й не приховував, що випив.

«А знаєш, чому випив? Бо коронавірус», — сказав чоловік.

Водночас проходити відповідний огляд він відмовився, але патрульні все одно склали на нього адміністративні матеріали, зокрема за ч.1 ст.130 (Керування у стані сп’яніння).

Зазначимо, що алкоголь не є профілактичним засобом проти коронавірусу, його немає серед затверджених ВООЗ рекомендацій.

Радимо звернути увагу на стандартні рекомендації ВООЗ для громадськості щодо зменшення впливу та передачі респіраторних захворювань:

  • часто мийте руки або обробляйте дезінфекційними засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
  • уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
  • відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.
Поділитись: