Авіаудар США по позиціях Башара Асада в Сирії — чи наблизить це мир? Та чи припиняться після цього хімічні атаки на цивільних сирійців? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:00. Про перспективи та роль глобальних гравців — США, Росії та Ірану — ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з гостем, експертом Українського Інституту майбутнього Ілією Кусою.

Авіаудар США по позиціях Башара Асада в Сирії — чи наблизить він мир? Та чи припиняться після цього хімічні атаки на цивільних сирійців? Це — головна тема програми «Громадське.Світ» о 21:00. Про перспективи та роль глобальних гравців — США, Росії та Ірану — ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з гостем, експертом Українського Інституту майбутнього Ілією Кусою.

Також у програмі:

  • Чому спалахнула Вірменія? Останні новини про протести в цій країні — у прямому ефірі.

  • Війна між демократією та авторитаризмом загрожує Європі — попереджає Еммануель Макрон. А що загрожує йому самому? Репортаж із Парижа.

  • Західні спостерігачі на виборах президента Росії у Криму — хто вони і що повязує їх з Кремлем?

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Поділитись: