Створення парку з виробництва відновлювальних джерел енергії повинне посприяти реінтеграції Чорнобильської зони.

Створення парку з виробництва відновлювальних джерел енергії сприятиме реінтеграції Чорнобильської зони.

Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, йдеться у повідомленні на офіційному сайті уряду.

«Два роки тому ми розпочали процес реінтеграції зони відчуження. Це стало початком унікальної спецоперації з перетворення закритої донедавна території на найбільш інноваційний технологічно-науковий майданчик у світі», — заявив міністр під час круглого столу щодо впровадження конкурентних інструментів закупівлі «зеленої» енергії в Україні.

В уряді переконані, що Чорнобильська зона має значний інвестиційний потенціал. Про що свідчить висока зацікавленість інвесторів у будівництві там об’єктів відновлювальної енергетики.

За словами міністра екології, на сьогодні надійшло понад 60 заявок на відведення земельної ділянки під інвестиційні проекти в зоні навколо Чорнобиля.

Остап Семерак також повідомив, що 19 березня 2018 року Мінприроди спільно презентуватиме результати фінансових розрахунків для будівництва сонячного парку у зоні відчуження, які були зроблені компанією Tractebel Engineering — світовим лідером у галузі відновлювальної енергетики, за кошти французького уряду.

Раніше повідомлялось, що чоловік намагався вивезти з Чорнобильської зони майже 100 кг забрудненого радіацією металобрухту

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Донбасу до Чорнобилю (СПЕЦПРОЕКТ) 

Поділитись: