Офіс генерального прокурора повідомив про підозру чотирьом учасникам організованої злочинної групи у Луганській області, їх підозрюють у низці кримінальних правопорушень.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

За даними слідства, мешканці Луганщини у складі так званої «козацької національної гвардії всевеликого війська Донського ім. М. І. Платова» окупаційної адміністрації РФ у травні — липні 2014 року викрали шістьох мешканців на той час окупованого Лисичанська. Людям погрожували застосуванням вогнепальної зброї та фізичним насильством.

«Вказані особи насильно утримували викрадених мешканців під озброєною охороною, примушували їх проти волі копати окопи та траншеї, будувати бліндажі, складати захисні барикади тощо», — уточнили у відомстві.

Ці укріплення, як повідомляють, зводили в напрямку міста Сєвєродонецька впритул до Пролетарського мосту через річку Сіверський Донець.

Підозрюваним інкримінують незаконне позбавлення волі або викрадення людини, створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами, ведення агресивної війни; порушення законів та звичаїв війни. Їм загрожує ув’язнення терміном від 5 до 12 років.

Наразі усіх учасників злочинного угруповання оголосили у загальнодержавний розшук.

Поділитись: