ENRU

У Києві суддя продав службову квартиру через докучання журналістів — розслідування

П'ять суддів Окружного адмінсуду Києва приватизували, а деякі встигли і продати видані їм службові квартири в новобудовах.

Про це йдеться в розслідуванні Марини Ансіфорової для програми «Наші гроші».

Зазначається, що у 2013-му році п’ять суддів Окружного адмінсуду Києва отримали квартири для службового використання. Водночас у деяких суддів уже було житло.

Наприкінці того ж року судді подали до суду з метою виключити житло із статусу службового.

Схема: bihus.info

«Далі квартири приватизували на підставі того, що нові квартири без ремонту не придатні до житла, а ремонтувати житло, яке в них можуть забрати, судді не захотіли», — йдеться в повідомленні.

Нині, як виявили журналісти, у службових квартирах мешкають родичі суддів, квартиранти, або вже нові власники.

Зокрема, суддя Окружного адмінсуду Києва Ігор Погрібніченко отримав трикімнатну службову квартиру, у яку прописав мати, батька, сестру, діда та себе.

Суддя Євген Аблов у 2016-му квартиру за 9 мільйонів 100 тисяч гривень. Свої дії пояснив тим, що його дружину у квартирі турбували журналісти.

Євген Аблов

Фото: bihus.info

«Продав у Києві квартиру, був вимушений звідси поїхати, так як передача «Наші гроші» в своїх передачах зробила так, що дружина сказала: «Ми не хочемо більше, щоб за нами бігали, нас знімали» — забрала дітей та поїхала в Одесу», — сказав суддя.

Суддя Олена Власенкова приватизувала службову квартиру у 2015 році, однак наразі там не проживає.

У квартирі судді Андрія Федорчука, єдиного судді Окружного адмінсуду, хто не вивів житло із статусу службового, мешкають квартиранти.

Раніше журналісти з'ясували, що суддя Жовтневого райсуду Кривого Рогу Олексій Пустовіт виселив з квартири громадян, а згодом отримав це житло у власність від міста.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram