Світ

Чумацький шлях в Північну Америку #5

23 червня, 2018 17:33
Світ/Чумацький шлях в Північну Америку #5
Зберегти
Вигляд
Від кемпінгу в штаті Орегон, через степ, пустелю, озера та американських журналістів до Спрингфілду, мешканці якого вважають, що саме він став прототипом містечка із мультсеріалу «Сімпсони»: чумаки продовжують велопробіг Північною Америкою.

Дивіться щонеділі об 11:10 новий проект Громадського телебачення «Чумацький шлях в Північну Америку», учасниками якого стали українські ветерани війни на Донбасі.

Колишнім бійцям під час велопробігу доведеться подолати 10 тисяч кілометрів — це 25 штатів, 435 міст США та Канади. У кожному місті команда проекту зустрічатиметься з представниками діаспори, влади, місцевими мешканцями, дипломатами, міжнародними організаціями. І, звісно, зніматиме все навколо.

«Велочумаки» покажуть, як живуть люди в маленьких і великих містах Північної Америки. Глядачі на власні очі побачать побут, дороги, культуру, стосунки, природу, архітектуру й багато іншого, що зазвичай оминають увагою звичайні туристи. Щонеділі глядачі Громадського дізнаватимуться, де встигли побувати українські ветерани за минулий тиждень.

Пов`язані новини