Світ

Чи буде торговельна війна між США та Європою та як світ вимагає звільнити Сенцова

5 червня, 2018 22:09
Світ/Чи буде торговельна війна між США та Європою та як світ вимагає звільнити Сенцова
Зберегти
Вигляд
Чи буде торговельна війна між Сполученими Штатами та Європою? Вашингтон запроваджує нові тарифи на імпорт сталі та алюмінію. В Євросоюзі сприйняли це вкрай негативно. США також планують обкласти митом імпорт з Китаю та інших країн. Як це вплине на світову економіку? Це — головна тема програми «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:10. Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить торговельні в

Чи буде торговельна війна між Сполученими Штатами та Європою? Вашингтон запроваджує нові тарифи на імпорт сталі та алюмінію. В Євросоюзі сприйняли це вкрай негативно. США також планують обкласти митом імпорт з Китаю та інших країн. Як це вплине на світову економіку? Це — головна тема програми «Громадське.Світ», яка вийде в ефір сьогодні о 21:10. Ведучий Володимир Єрмоленко обговорить торговельні війни США з професором Київської школи економіки Володимиром Вахітовим.

Крім цього, у програмі:

  • Європа на роздоріжжі. Чи руйнується американо-європейська єдність? Розмова з Енн Еплбаум.

  • Врятувати Олега Сенцова. Як у світі вимагають звільнити українського політв’язня.

  • Прем’єр у відставці, та чи викорінить це корупцію в Іспанії?

  • Тирольський сепаратизм в Італії ‒ історія тероризму та примирення.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини