УКРАЇНА

Чи є державною зрадою участь у виборах в Криму та за що затримали українця Давиденка?

14 лютого, 2018 21:47
УКРАЇНА/Чи є державною зрадою участь у виборах в Криму та за що затримали українця Давиденка?
Зберегти
Вигляд
Шпигуноманія для кримчан. 12 лютого ФСБ повідомила про затримання в окупованому Криму громадянина України Костянтина Давиденка. У цей же день він опинився у Москві, де Лефортовський районний суд обрав йому запобіжний захід — два місяці арешту. Хто такий Костянтин Давиденко і що він сказав у своїх свідченнях? — Дивіться сьогодні у программі «Громадське.Крим» о 21:00.

Шпигуноманія для кримчан. 12 лютого ФСБ повідомила про затримання в анексованому Криму громадянина України Костянтина Давиденка. У цей же день він опинився у Москві, де Лефортовський районний суд обрав йому запобіжний захід — два місяці арешту. Хто такий Костянтин Давиденко і що він сказав у своїх свідченнях? — Дивіться сьогодні у програмі «Громадське.Крим» о 21:00.

Також в ефірі:

 • Пригоди іноземців: Хто і для чого приїздить до окупованого Криму з-за кордону. Говоримо про це із першою заступницею міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар.
 • Незаконні вибори. Комітет виборців України вимагає покарати членів кримських виборчих комісій. Голова КВУ Олексій Кошель вважає, що організація російських виборів на окупованій території – це державна зрада.
 • Хроніка знищення: Росія продовжує знищувати культурно-історичну спадщину Криму. Зокрема – Ханський палац у Бахчисараї. Про те, як нищиться архітектурна пам’ятка, розповів екс-голова Комітету АРК у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян Едем Дудаков.
 • Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

  Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»,

  «Громадське.Світ»«Простономіка».

  Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

  Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини