УКРАЇНА

Чи є загроза наступу РФ з Азовського моря?

31 травня, 2018 11:03
УКРАЇНА/Чи є загроза наступу РФ з Азовського моря?
Зберегти
Вигляд
Криза в Азовському морі. 20 травня Росія ультимативно закрила дві тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден нібито через проведення навчань російського флоту та стрільби. У деяких районах заблокованої росіянами акваторії відстань до українського узбережжя — не більше десяти миль.

Криза в Азовському морі. 20 травня Росія ультимативно закрила дві тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден нібито через проведення навчань російського флоту та стрільби. У деяких районах заблокованої росіянами акваторії відстань до українського узбережжя — не більше десяти миль.  Чи є загроза військового вторгнення з моря? Про це ефірі «Громадське.Крим» о 21:10 розбираємося з експертом Майдану закордонних справ Андрієм Клименком, спікером Державної прикордонної служби України Олегом Слободяном та постійним представником президента України в АР Крим, юристом-міжнародником Борисом Бабіним.

Також у програмі:

  • Росія нарощує тиск на активістів і кримських татар, залякуючи кримчан терористами та екстремістами. Тим часом на материковій частині України прокуратура АР Крим розслідує понад 250 епізодів незаконних затримань та обшуків російськими силовиками на окупованому півострові. Про те, що відбувається в Криму, розповіли кримські адвокати в Києві.
  • Як родина з окупованої Керчі бореться за звільнення Криму на материку? Історія правозахисників Ірини та Олександра Седових.

Програма «Громадське.Крим» висвітлює порушення прав людей на території анексованого півострова та історії людей, які були вимушені залишити Крим. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Реформа»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Росія
Пов`язані новини