Світ

Чи вмовить Україна Європу відмовитись під російського «Північного потоку-2»?

30 травня, 2018 14:55
Світ/Чи вмовить Україна Європу відмовитись під російського «Північного потоку-2»?
Зберегти
Вигляд
Чи зможе Україна переконати Європу відмовитися від підтримки невигідного для нас газопроводу «Північний потік-2»? Експерти з Dixi group повернулися з турне країнами Євросоюзу, де намагалися донести позицію Києва щодо загроз, які становить цей газогін. Як сприймають українські аргументи в ЄС? Про це в ефірі програми «Громадське.Світ» сьогодні о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з керівни

Чи зможе Україна переконати Європу відмовитися від підтримки невигідного для нас газопроводу «Північний потік-2»? Експерти з Dixi group повернулися з турне країнами Євросоюзу, де намагалися донести позицію Києва щодо загроз, які становить цей газогін. Як сприймають українські аргументи в ЄС? Про це в ефірі програми «Громадське.Світ» сьогодні о 21:10 ведучий Володимир Єрмоленко говоритиме з керівником програм DiXi Group Романом Ніцовичем.

Також у програмі:

  • Хаос на Апеннінах. Чому провалилася нова спроба сформувати уряд в Італії? Причини продовження кризи обговоримо з Катериною Зарембо, заступницею директора центру «Нова Європа».
  • Чи далеко до Талліна? У чому секрет успіху Естонії та які уроки для Києва — інтерв’ю з президенткою країни Керсті Кальюлайд.
  • Право на аборт. Чи надихне приклад Ірландії інші консервативні країни Європи?
  • Історичний саміт: чи відбудеться зустріч Трампа та Кім Чен Ина?
  • Життя після Ісламської держави — як відбудовують Ірак і Сирію.

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Реформа», «Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Більше про:
# Громадське
Пов`язані новини