Світ

Чим живуть невизнані республіки — спецефір «Громадське.Світ»

1 травня, 2018 23:54
Світ/Чим живуть невизнані республіки — спецефір «Громадське.Світ»
Зберегти
Вигляд
Як живуть, чого прагнуть і чого домагаються жителі спірних територій на пострадянському просторі — у проекті російськомовної «Медіамережі», над яким спільно працювали незалежні журналісти з Молдови, Грузії, України, Росії, Азербайджану та Вірменії.

Сьогодні у програмі «Громадське.Світ» — спеціальний випуск, присвячений замороженим конфліктам на території колишнього Радянського Союзу.

Як живуть, чого прагнуть і чого домагаються жителі спірних територій на пострадянському просторі — у проекті російськомовної «Медіамережі», над яким спільно працювали незалежні журналісти з Молдови, Грузії, України, Росії, Азербайджану та Вірменії. 

ДИВІТЬСЯ: (НЕ)ВИЗНАНІ (СПЕЦПРОЕКТ)

Аналізувати ситуацію у невизнаних республіках будемо разом із нашими гостями у студії:

  • Леонід Літра, старший аналітик Центру «Нова Європа»
  • Наталія Міріманова, експертка з розв'язання конфліктів та миротворчості
  • Карен Мадоян, журналіст, експерт із Південного Кавказу

Програма «Громадське.Світ» присвячена важливим світовим подіям. Щовівторка у програмі ми говоримо про значні політичні та суспільні теми, обговорюючи та аналізуючи їх з міжнародними експертами. 

Також дивіться:  «Громадське.Схід»«Громадське.Крим»

«Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини
Війна
11 листопада 2018
Громадське просить вибачення за некоректне зображення анексованого Криму на мапі Європи
У матеріалі Громадського «100 років Першій світовій: уже тоді Донбас був стратегічно важливим об'єктом», від 11 листопада, була опублікована мапа «Карта Європи, 2018 рік», де анексований півострів Крим було зображено некоректно. На мапі зображення було заштриховано, утім в кольорах Російської Федерації. Попри те, що Крим замальовано штрихами, що мало означати, що територія анексована Росією, це створювало враження, ніби півострів є частиною РФ. Редакція одразу ж виправила помилку і визначить санкції щодо автора матеріалу.Громадське дякує читачам, що своєчасно звернули увагу. З початку російської агресії Громадське системно присвячує максимальну увагу незаконній окупації Криму. У нашій редакції працюють вимушені переселенці з Криму, понад три роки виходить щотижнева програма «Громадське.Крим», ми також регулярно готуємо репортажі і фільми про долі політв’язнів у Криму — подібні помилки є неприпустимими для нашої редакції.
ВажливоВажливо
Перевірено
Зберегти