Волинські чиновники не надали транспорт, щоб привезти додому звільнених з полону бійців 51-ї бригади. Забирали хлопців зі столиці громадські активісти. Автобус для 21 військового довелося шукати по всій Україні, – розповідає місцева активістка Наталія Боярина.

Хтось ігнорував, хтось просто відмовляв, а дехто вирішив і нажитися. Наприклад, за транспортні послуги Володимир-Волинського АТП у Наталії, за її словами, запросили 28 тисяч гривень. Мінооборони пообіцяло вирішити питання довезення визволених з полону волинян безоплатно, але через два дні.

Натомість, чи не всі міністри сфотографувалися з хлопцями, на в’їзді в Луцьк їх зустрічали перші особи міста і області. У Володимирі-Волинському хлопців тепло вітала багаточисельна громада. Протд замість того, щоб дати слово героям, на сцені довго виступали чиновники, які дякували один одному і навіть не згадали, про тих, хто повернув хлопців додому.

«Заяви волонтерів про те, що влада Волинської області не посприяла транспортом, коли на Волинь везли звільнених з полону бійців 51-ї бригади, не відповідають дійсності», - натомість стверджують у Волинській облдержадміністрації.

«Того ж дня працівники департаменту інфраструктури облдержадміністрації знайшли автобус, – запевняє директор департаменту Іван Мирка. – Запланували й погодили з волонтерами час виїзду – 22 год. Одначе невдовзі транспортне питання знову постало гостро: перевізник повідомив про технічні несправності. Працівники департаменту оперативно підшукали інший варіант. Автобус мав виїхати о 23-й годині й прямувати до Харкова, але рейс довелося відміняти, адже стало відомо, що хлопців доправлять до Львова. Відтак домовилися із волонтерами, що вранці транспорт рушить до Міста Лева. На ранок стало відомо: звільнених із полону слід забирати зі столиці й волонтери везтимуть їх київським транспортом, що цілком логічно, адже витрати на паливо будуть значно меншими».

/Громадське.Волинь

Поділитись: