Apple оголосила про відновлення робити частини магазинів у США, починаючи з 11 травня. Як повідомив CNBC речник компанії, через епідемію коронавірусу крамниці працюватимуть із обмеженнями: на вході перевірятимуть температуру, а в приміщення пускатимуть невелику групу людей.

«Ми раді почати відновлення роботи магазинів у США з наступного тижня, починаючи з окремих крамниць в Айдахо, Південній Кароліні, Алабамі та на Алясці. Наша команда постійно стежить за статистикою щодо охорони здоров’я на місцях та вказівками уряду, тож щойно ми зможемо безпечно відкрити наші магазини, ми це зробимо», — йдеться в коментарі речника Apple.

CNBC зазначає, що у вказаних Apple штатах є лише шість фірмових крамниць компанії. Усього ж у США їх 271 — це понад половина від їхньої кількості у світі загалом (510).

Apple закрила свої крамниці в США у середині березня через епідемію коронавірусу SARS-CoV-2. Водночас у квітні компанія повідомила про незначне зростання загальної виручки та рекордний рівень продажів у першому кварталі (січень-березень 2020 року).

Попри це, виручка від продажів фірмових смартфонів iPhone за другий фінансовий квартал скоротилася на 6,7% до 28,9 млрд доларів порівняно з тим же періодом 2019 року. Крім того, Apple вирішила уповільнити масове виробництво нових iPhone та відкласти його приблизно на місяць через пандемію коронавірусу.

Поділитись: