Життя

CNN вибачився за напис «чи є євреї людьми» в ефірі

22 листопада, 2016 21:58
Життя/CNN вибачився за напис «чи є євреї людьми» в ефірі
Зберегти
Вигляд
lead
Канал CNN приніс офіційні вибачення за показ передачі з написом «Лідер ультраправого руху ставить під сумнів, чи є євреї людьми».

Канал CNN приніс офіційні вибачення за показ передачі з написом «Лідер ультраправого руху ставить під сумнів, чи є євреї людьми».

Про це повідомляє Jewish Telegraphic Agency. 

21 листопада телеведучий Джим Сайто в ток-шоу The Lead на CNN обговорював разом з гостями Річарда Спенсера — лідера ультраправого руху США. Раніше під час виступу на конференції у Вашингтоні Спенсер жорстко розкритикував політичних експертів, які давали Трампу мінімальні шанси на перемогу. Сам він є прихильником Трампа.

Співробітники CNN взяли цитату Спенсера «цікаво, ці люди взагалі справжні люди чи бездушні големи, яких якась темна сила змушує повторювати те, що напередодні ввечері говорив Джон Олівер (телеведучий, комік — ред. ). Республіканські стратеги і політичні консультанти критикують нас щоночі на NBC».

Водночас, на СNN прибрали частину, де той уточнює, про кого він говорить, і залишили на екрані напис: «Лідер ультраправого руху ставить під сумнів, чи є євреї людьми».

Насправді ж Спенсер посилався до єврейської міфології, в якій голем — глиняний велетень, cтворений для захисту єврейського народу. Таким чином лідер ультраправих хотів сказати, що політичні експерти, котрі створювали ілюзію слабкості Трампа, насправді всього лише «балакучі голови» на службі у третіх осіб.

Пізніше через критику в соцмережах телеканал вибачився перед глядачами.

Пов`язані новини