Політика / Вибори

ЦВК не зареєструвала кандидатами у президенти двох чоловіків: один з них замість 2,5 млн грн заплатив лише 3 грн

ОПОРА
Політика/Вибори/ЦВК не зареєструвала кандидатами у президенти двох чоловіків: один з них замість 2,5 млн грн заплатив лише 3 грн
Зберегти
Вигляд
Центральна виборча комісія не зареєструвала кандидатами у президенти двох претендентів. Вони подали заяви з порушеннями.

Зокрема, тернопільський лікар Сергій Фаренюк просив зареєструвати його кандидатом у президенти, однак не заявив про самовисунення. Крім того, він не подав автобіографію та свою передвиборну програму в електронному вигляді.

Також Фаренюк замість застави в 2,5 мільйони гривень, необхідних для реєстрації у ЦВК, заплатив лише 3 гривні. Як повідомляло тернопільське видання Тernograd, лікар просив замість решти суми «врахувати його багаторічну працю в медичній галузі».

Інший охочий зареєструватися — чоловік на ім’я Віталій Велідченко. Йому відмовили в реєстрації кандидатом, адже він не подав анкету кандидата, фотографії, заяву про самовисунення, а також не надіслав автобіографію та перевиборну програму в електронному вигляді. Крім того, автобіографію та передвиборну програму в паперовому вигляді Велідченко написав не українською мовою.

В Україні 31 грудня розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Вона триватиме 90 днів. Вибори президента України призначені на 31 березня 2019 року.

Станом на грудень вже налічується понад 30 кандидатів, які оголосили про набір брати участь у президентських перегонах. Зокрема, про намір балотуватися в президенти заявили лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, міський голова Львова Андрій Садовий, голова «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко, народна депутатка від БПП Ольга Богомолець тощо.

Петро Порошенко заявив, що оголосить про балотування на виборах після початку виборчої кампанії.

Пов`язані новини