Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Одеської міської територіальної виборчої комісії, бо нібито знайшла там порушення.

Про це повідомляє пресслужба ЦВК.

Комісія уточнила, що Одеська міська ТВК поновила 11 жовтня реєстрацію Дмитра Голубова кандидатом на посаду міського голови Одеси. Його раніше зняв із реєстрації Одеський окружний адмінсуд, а П'ятого апеляційний адмінсуд визнав це рішення законним.

Таким чином, зазначають у ЦВК, тервиборчком перевищив свої повноваження повторно, усупереч уже встановленим судом обставинам та фактам. Комісія встановила, що міські організації партій мають до 17:00 14 жовтня подати кандидатури до нового складу територіальної виборчої комісії.

Окрім того, ЦВК зобов’язала Одеську міську ТВК після формування її нового складу дослухатися до висновку суду. Також комісія звернулася до поліції, щоб та перевірила викладені обставини цієї ситуації.

Це рішення коректне?

Його схвально оцінив керівник Одеської організації Комітету виборців України Анатолій Бойко. За його словами, у ЦВК були підстави розпустити Одеську міську ТВК «після всіх її юридично-акробатичних трюків».

За оцінкою Бойка, наразі немає підстав говорити про те, що вибори в Одесі під загрозою: «Занадто багато в них зацікавлені, тому, думаю, з подачею кандидатур для нового складу проблем бути не повинно. Хоча в цьому році все можливо».

Поділитись: