17-річна Дезері Тернер, яка пережила 16 операцій і кілька років реабілітації. Минулої осені її обрали королевою шкільного балу
Фото:

Deserae Turner/Facebook

У лютому 2017 року американці Дезері Тернер в 14-річному віці вистрілив у голову її друг, а потім лишив її помирати в канаві. Дівчину врятували, і після 16 операцій та кількох років реабілітації вона змогла повернутися до школи і завершити її разом зі своїми однокласниками.

Рідна школа Дезері в місті Норт-Лоґан, штат Юта, через пандемію коронавірусу організувала віртуальний випускний. Але для дівчини її батьки організували спеціальну вечірку: друзі й прихильники під’їхали до її будинку на автівках, аби не порушувати соціального дистанціювання.

«Ті, хто пройшов біль і випробування, краще зрозуміють, як воно — пережити травму, біль і операції, водночас навчаючись у школі. … Хочу звернутися до тих, хто має труднощі: ви не самі, продовжуйте боротьбу», — сказала Тернер в інтерв’ю CNN.

Нещасний випадок із Дезері стався в лютому 2017-го, тоді їй було 14 років. Один із її друзів заманив дівчину до канави, а інший — вистрілив ззаду в голову. Там вона лежала вісім годин, поки її не знайшли й не надали допомогу.

Обох хлопців пізніше визнали винними й засудили від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Через травму в Дезері повністю паралізована ліва частина тіла, погіршений зір і хронічні головні болі. Але це не завадило їй повернутися до навчання й закінчити школу разом зі своїми однокласниками.

Поділитись: