Далекобійники, що мітингують проти введення плати за проїзд вантажівок по федеральних трасах, записали відеозвернення до президента Росії Владіміра Путіна. Вони вимагають провести референдум щодо впровадження нової системи плати. Про це повідомляє російське видання Meduza.

«Ми перечитали текст Конституції, і третя стаття говорить – єдиним джерелом влади в Російській Федерації є її багатонаціональний народ. Проте по факту це не так», – заявили у зверненні далекобійники.

Далекобійники звертаються до Путіна зі словами «дорогий Володимире Володимировичу» і «дорогий гаранте Конституції». Наприкінці відео вони вітають його з Днем Конституції Росії.

З 15 листопада в Росії діє система «Платон». Вона передбачає плату за проїзд автомобілів масою більше 12 тонн по федеральних трасах. Через це далекобійники проводять всеросійські акції протесту.

У Москві про протести далекобійників знають майже 80 відсотків мешканців. Приблизно 70 відсотків з них підтримують вимоги водіїв вантажівок. Про це свідчать результати опитування, проведеного «Левада-центром».

/ відео whyfreetibet via YouTube

Поділитись: