Інформацію про шпигунство відставного автрійського військового на користь Росії передала Австрії Велика Британія. Про це повідомило австрійське видання Kleine Zeitung з посиланням на свої джерела.

Як зазначає видання, Велика Британія передала інформацію Австрії про російського шпигуна з політичних намірів, зокрема, щоб віддалити Австрію від Росії.

Також видання пов'язує рішення Британії з отруєнням екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки в британському місті Солсбері.

Раніше міністр оборони Маріо Кунасек зазначив, що інформацію про шпигунство автрійського військового вони отримали від спецслужб інших країн.

9 листопада стало відомо, що в Австрії затримали колишнього полковника збройних сил Австрії за підозрою в 20-річному шпигунстві на користь Росії.

Глава МЗС Австрії Карін Кнайсль скасувала свою планову поїздку до Росії у зв'язку з повідомленнями про те, що відставний австрійський військовий міг шпигувати на користь Росії упродовж 20 років.

11 листопада стало відомо про ще один йсовірний випадок шпигунства — співробітника австрійської контррозвідки запідозрили у шпигунстві на користь Росії.

Поділитись: