Про справжній обсяг викидів в Індії та Китаї відомо настільки мало, що, на думку експертів, справжній рівень може становити плюс або мінус 100% від заявлених рівнів.

В атмосферу Землі викидаються шкідливі гази, які сприяють потеплінню клімату. Проте вони не фіксуються в офіційних документах, пише ВВС.

Фахівці, що займаються моніторингом чистоти повітря у Швейцарії, виявили велику кількість газу, що надходить з одного і того самого місця в Італії.

Утім, у звітах, які Італія подає до ООН, ідеться лише про невелику кількість викидів.

Окрім того, про справжній обсяг викидів в Індії та Китаї відомо настільки мало, що, на думку експертів, справжній рівень може становити плюс або мінус 100% від заявлених рівнів.

Ці недоліки в обчисленні викидів становлять більшу загрозу Паризькій кліматичній угоді, ніж намір президента США Дональда Трампа вийти з неї, розповіли фахівці в програмі Counting Carbon на BBC Radio 4.

Серед ключових положень Паризької угоди з клімату, підписаної 195-ма країнами в грудні 2015 року, є вимога, що кожні два роки країни повинні звітувати про обсяг викидів парникових газів на своїх територіях.

Нагадаємо, 1 червня президент США Дональд Трамп оголосив про вихід СЩА з підписаної попередньою адміністрацією Барака Обами Паризької кліматичної угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід США з кліматичної угоди: Як Трамп «потопив» Мальдіви. 

Угода підписана в Парижі 22 квітня 2015 десятками держав, які є основними забруднювачами атмосфери парниковими газами. Вона набула чинності 4 листопада 2016.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: