ENRU

Данилюк подав апеляцію і просить ДФС перевірити його податкову звітність

Міністр фінансів Олександр Данилюк, якого генеральна прокуратура підозрює в ухиленні від податків, подав апеляційну скаргу та просить фіскальну службу перевірити його податки.

Про це міністр написав у Facebook.

«Буду добиватися скасування незаконних рішень уже ухвалених щодо мене і протистояти будь-яким можливим незаконним діям у майбутньому. Розгляд апеляційної скарги, яку ми подали, призначили на 7 серпня, понеділок», — написав він.

Оскільки прокури згідно законодавства не можуть особисто перевіряти податкові звітності, Данилюк просить Державну фіскальну службу перевірити податкові звітності.

«Ураховуючи те, що я, як Міністр фінансів, спрямовую і координую діяльність ДФС, з метою уникнення потенційного конфлікту інтересів і можливих звинувачень у тиску на ДФС під час проведення перевірки, звертаюсь до НАЗК з проханням надати роз’яснення щодо потенційного конфлікту інтересів усім його сторонам відповідно до ч. 5 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції"», — додав він.

Раніше стало відомо, що ГПУ розпочала перевірку щодо міністра фінансів України Олександра Данилюка у справі про можливе ухилення від сплати податків.

Сам Данилюк повідомив, що дізнався про перевірку з преси

Підписуйтесь на наш канал в Telegram