Ілья Новіков, адвокат Надії Савченко в ефірі Громадського спрогнозував можливість прийняття російською владою певних рішень відносно подальшої долі його підзахисної.

Він вважає, що російська влада не має наміру затягувати процес.

«Це добра новина, що вирок набув сили, бо у російської влади ще були можливості відтягувати цей термін (прийняття рішення щодо Савченко – ред.), якщо би прокуратура або потерпілі подали скаргу на цей вирок, це означало би, що рішення буде колись пізніше, коли вирок набере сили остаточно. Він набрав сили. Це означає. Що російська влада не має наміру затягувати процес», — сказав Новіков.

Захисник сподівається, що дата та спосіб звільнення Савченко буде вже протягом найближчих днів.

«Коли буде дипломатичне вирішення, коли нас повідомлять, що українські та російські дипломати в кінці домовилися про конкретні дати та про конкретний спосіб звільнення Надії Савченко, я сподіваюся, що це буде протягом найближчих днів, не години, але й не місяці», - зазначив адвокат.

При цьому, про ймовірне етапуваня Савченко адвокатів можуть і не попередити.

«Нас не мають попереджати. Коли Надію етапували до Новочеркаську, де вона знаходиться зараз (це було минулого літа), ми шукали її майже два тижні. Я сопдіваюся, що російська влада розуміє, що раптове етапування Надії буде протрактовано і українською стороною і усіма гарантами цих домовленосте, які вже є. Як порушення цих домовленостей, як спроба зриву ще триваючих перемовин, я сподіваюся, що цього не буде», — сказав адвокат.

Раніше Валерія Лутковська в ефірі Громадського заявила, що для обміну Савченко Україна має визнати вирок російського суду.

Поділитись: