фото: hayastannews.com

Прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу заявив, що турецький уряд «не сприймає серйозно» нещодавні різкі заяви Владіміра Путіна і не відповідатиме на «недипломатичні та образливі зауваження» російського президента в тій же манері.

Про це повідомляє турецьке видання Hurriyet Daily News.

«Можливо, він згадав свої дні у КДБ. Але КДБ давно немає. Епоха радянського стилю пропаганди вже в історії. Заяви які він робить світ сприймає із сарказмом. Ми не можемо сприймати їх всерйоз», - сказав Давутоглу журналістам, повертаючись із Брюсеелю з переговорів із лідерами восьми країн ЄС.

«Заяви (Путіна – ред.) не відповідають характерові сучасного світу або характерові турецько-російських відносин. Отже, замість відповідати на ці заяви у тому ж стилі, я просто посміхаюся. Якщо сприймати такі заяви всерйоз, то їх можна сприйняти, як образу», - додав він.

Нагадаємо, нещодавно на своїй щорічній прес-конференції, що відбулася 17 грудня, Владімір Путін зазначив, що з нинішнім керівництвом Туреччини домовитися практично неможливо. За словами російського лідера, збиття в районі турецько-сирійського кордону російського літака могло бути результатом того, що хтось з турецького керівництва вирішив «лизнути американців в одне місце».

Поділитись: