На НСК «Олімпійський» під час дебатів між кандидатами в президенти України шоуменом Володимиром Зеленським і чинним главою держави Петром Порошенком будуть встановлені рамки металодетекторів, а правоохоронці проводитимуть ретельну перевірку глядачів.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

Також він повідомив, що буде задіяно приблизно 10 тис. правоохоронців.

«Ми закликаємо всіх із розумінням ставитись до необхідності поверхневих перевірок і закликаємо не брати із собою нічого, що може викликати небезпеку. Це стосується широкого спектру речей, від якихось метальних предметів чи продуктів на кшталт яєць, не дай боже хтось захоче таким чином продемонструвати свою позицію по відношенню до іншої групи підтримки, і закінчуючи зброєю вогнепальною, або, не дай боже, гранатами», — наголосив речник МВС.

Він також повідомив що на стадіоні буде діяти система зонування.

Нагадаємо, Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

Своєю чергою, ЦВК дозволила перенести передбачені законом дебати 19 квітня з 20:00 на 21:00.

Водночас, штаби кандидатів у президенти України шоумена Володимира Зеленського та чинного глави держави Петра Порошенка досі не узгодили особи ведучих та кількість запитань під час дебатів на НСК «Олімпійський» 19 квітня.

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: