На hromadske.tv стартував новий формат від Громадське Культура — проект «ДЕІНДЕ». Це серія музичних live-виступів, у якому музика виходить за межі репетиційних баз, спускається зі сцен і освоює нові простори. Часом несподівані, а часом ті, що давно чекали своїх саундтреків.
 
Першим у цьому експерименті став гурт «вагоновожатые». Його учасники Антон Слєпаков, Валентин Панюта і Стас Іващенко знають, які ритми вистукують компостери і як танцювати на майданчику вагона. Тому їхня електронна музика й тексти-речитативи так личать Подільському трамвайному депо. Під час запису гурт влаштував танці у вагоні, зіграв соло на компостері та виконав два треки з альбому «Wasserwaage» — «Врезалось в память» і «Фалунь».

 

 

 
Антон Слєпаков поділився враженнями від проекту:

«Концерти нехай і залишаються концертами, а виступи в незвичних місцях (часом взагалі до цього не пристосованих) — це завжди виклик і головний біль (перш за все для звукорежисера) — як оптимально передати звук і точне враження від перформансу артиста. Команда проекту «ДЕІНДЕ» це вдалося сповна. З нетерпінням чекаю наступних виступів. З нами все було досить логічно, «вагоновожатые» — значить депо. А ось куди доля закине інших?:)».
 
 
/Над проектом працювали: Анна Московченко, Анна Перепелиця, Андрій Шурпенков, Данило Венгренюк, Юліанна Сліпченко, Марина Сидоренко
 
Слідкуйте за Громадське Культура на Facebook

 
 
 

Поділитись: