УКРАЇНА

Декларація Порошенка: будинок за 30 млн та більше 100 компаній

УКРАЇНА/Декларація Порошенка: будинок за 30 млн та більше 100 компаній
Зберегти
Вигляд
lead

Президент України Петро Порошенко заповнив свою електронну декларацію, вказавши, зокрема, будинок вартістю 30 мільйонів гривень і понад 100 компаній.

Відповідні дані розміщені на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Крім того, президент задекларував 26,3 мільйона доларів, 14,4 тисяч євро і 540,5 тисяч гривень на рахунках у Міжнародному інвестиційному банку.

Серед іншого, Порошенко володіє акціями компаній Міжнародний інвестиційний банк, ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛ, Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк і Prime Asset Partners Limited і має корпоративні права в ряді компаній, в тому числі Roshen.

За даними, опублікованими в декларації, голова української держави володіє будинком площею 1 331 кв.м і вартістю 30 млн грн в селі Козин Київської області і трьома земельними ділянками загальною вартістю понад 5,5 млн грн.

У Києві у власності Порошенко ще три земельні ділянки на понад 40 млн грн. Він також володіє квартирами в Києві, Вінниці, Одесі. Також в декларації вказана база відпочинку «Лебідь» в Одеській області вартістю 1,111 млн грн.

Також, згідно з декларацією, Порошенко володіє колекціями картин українських і російських майстрів 19-20 століття, сучасних художників, скульптур 19-20 століття.

Автопарк родини президента складається з Mercedes-benz Vito 116 CDI, BMW F02/750Li xDrive, Range Rover SALLMAM, Jaguar XF 4/2 Lv8, Bayliner 185 BR.

Раніше народний депутат, син президента України Олексій Порошенко вказав у своїй е-декларації, серед іншого, три авто, годинник дружини із невідомою вартістю, квартири, офіс та 244 тисячі доларів готівкою.

У квітні 2016 року «Слідство.Інфо» опублікувало результати розслідування, яке базується на документах компанії Mossack Fonseca із «Панамського архіву» (Panama Papers) про офшори сотень світових політиків, бізнесменів, спотрстменів та діячів культури.

 

Пов`язані новини