В Росії вважають, що Україна і Польща хочуть «заднім числом переписати історію і провести ревізію початку та підсумків Другої світової війни».

В Росії вважають, що спільне ухвалення парламентами України і Польщі Декларацію пам'яті та солідарності щодо подій Другої світової війни є «проявом русофобії і провокацією проти Росії».

Відповідну заяву ухвалили депутати Державної Думи РФ.

Так, в ініціативі українського і польського парламентів російські депутати вбачають «бажання дружити проти спільного ворога».

«Цією провокацією вони не тільки завдають непоправної шкоди відносинам з Росією, але й підривають непорушність власних кордонів», – заявили в Держдумі.

Крім того, в Росії вважають, що Україна і Польща хочуть «заднім числом переписати історію і провести ревізію початку та підсумків Другої світової війни». А також дивуються засудженню пакту Молотова-Ріббентропа.

Держдума РФ закликала парламенти США і Великобританії як союзників СРСР, продовжувачем якого є Росія, у Другій світовій війні приєднатися до цієї заяви. Крім того, саму Декларацію пам'яті російські депутати назвали такою, що «суперечить нормам міжнародного права».

Нагадаємо, що 20 жовтня Верховна рада України прийняла спільну з польським Сеймом Декларацію пам'яті і солідарності щодо подій Другої світової війни.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile