Генеральний штаб Збройних сил України спланував демобілізацію військовослужбовців шостої черги. Її обіцяють провести у вересні-жовтні поточного року.

Про це повідомив тимчасовий в.о. начальника головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-майор Володимир Талалай.

За даними Генштабу, нині завершується планування звільнення з військової служби військовослужбовців, мобілізованих під час 6-ї черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до указу президента від 14 січня 2015 року № 15).

«Якщо не буде погіршення воєнно-стратегічної обстановки, у вересні передбачається внести на розгляд президенту України проект відповідного нормативного акту, розпочати звільнення 6-ї черги у поточному місяці та основну частину мобілізованих військовослужбовців звільнити у жовтні 2016 року», – сказав Талалай.

Наразі в органах військового управління та у військових частинах розробляються списки та плани-графіки звільнення особового складу, інформує Генштаб.

«Звільнення буде здійснюватися поступово, з метою недопущення зниження боєготовності підрозділів, поступового вивільнення посад, здачі посад, бойової техніки та майна», – уточнюють військові.

Нагадаємо, 24 серпня президент Петро Порошенко підписав указ про демобілізацію військових 5 хвилі.

Водночас, у жовтні 2016 року відбудеться черговий призов на строкову службу до лав Збройних сил України та інших силових підрозділів. До кінця року планують набрати 25-35 тисяч осіб.

 

Поділитись: